شرکت اکسی توربو

 

شرکت اکسی توربو

 

شرکت اکسی توربو از سال 1982 در زنجیره کسب و کار در حال طراحی و تولید رگولاتورهای فشار، ست های جوشکاری با دو گاز، تورچهای مونوگاز، ماشینهای جوش با کارتریج گاز، تورچهای گاز مخصوص باغبانی و ملزومات استفاده از سیلندرهای گاز صنعتی می باشد. از آنجائیکه تمامی محصولات اکسی توربو کاملا" در ایتالیا ساخته می شوند، دارای مشخصه هایی چون قابلیت اعتماد زیاد، سادگی در کاربرد و کارآیی فوق العاده می باشد. سیستم کنترل کیفیت کمپانی موفق به دریافت گواهینامه UNI EN ISO 9001 از موسسه SGS در سال 1996 به شماره IT96/0040 گردید. طیف وسیعی از محصولات، نشانی جز تعامل سازنده اکسی توربو با مشتريان ندارد.

 

 

 

 

تمامی چرخه تولید در کارخانه اکسی توربو از طراحی یک قطعه تا بسته بندی آن ، توسط سیستمهای با فناوری پیشرفته انجام و کامل می شود. نگرش و علاقه به منابع انسانی به عنوان یک ارزش افزوده در شرکت، اکسی توربو را به عنوان یک کارخانه " محصول محور " موفق به برآوردن برنامه های استراتژیک مشتریان ، متمایز می نماید. سازمان کار اکسی توربو ضمن تولید بر اساس طراحی مهندسان خود، امکان پیشبرد تولیدات بر اساس تقاضا و دستورالعمل مشتریان را نیز دارد. واحد تحقیقات و توسعه به عنوان مغز واقعی کارخانه، نیازمندیهای بازار را آنالیز کرده و پروژه های امکان پذیر مرتبط با نیازهای بازار و انتظارات مشتریان را توسعه و کامل می نماید.

 

سیستم تولید اکسی توربو از سال 1996 مطابق UNI EN ISO 9001 می باشد. این تضمین کیفیت گواهی است برای قابل اطمینان بودن " سیستم کارخانه ". شرکت SGS تایید کننده این گواهینامه دارای شهرت و اعتبار بالایی در سراسر جهان است. تمامی پروسه ساخت محصولات اکسی توربو مستقیما" داخل کارخانه و بر روی خطوط کامپیوتری و تحت نظارت تکنسینهای آموزش دیده ، انجام می شود. ماشینها و متخصصین صرفا" به انجام صحیح فعالیتهای مربوط به تولید محدود نیستند و آنها یکسری تستهای هماهنگ شده را روی 100 درصد محصولات جهت تایید سطح کیفی در این مرحله انجام می دهند. قطعات تکمیل شده یکبار دیگر توسط بازرس نهایی در مرحله بعد کنترل می گردند.

 

 

هر محصول اکسی توربو برای استقامت در شرایط کاری سخت و حفظ کارآیی آن محصول در گذشت زمان، طراحی و تولید می شود. قابلیت اطمینان و قابل استفاده بودن بلند مدت هر محصول از یک رشته طراحی های برتر، انتخاب خیلی دقیق مواد اولیه و مراحل ویژه تولید ناشی می شود که هدف آن ساختن ساختار قوی تر و پوشش دادن کلیه نقاط بحرانی محصول است. بازرسی ها با این منطق از کارآیی ضروری هستند. تمامی محصولات بر اساس معیارهای دقیق تست و بازرسی می شوند.

 

شرکت نامیکو به عنوان نماینده شرکت اکسی توربو در منطقه خاورمیانه و آسیای میانه (شماره ثبت 176461 اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی)، توزیع محصولات این شرکت را به صورت انحصاری برعهده دارد. توسعه محصولات تولید شده با فناوری پیشرفته و به روز اروپا در سراسر کشور که ضمن دارا بودن بالاترین کیفیت فنی در صنعت جوش همچنین در دسترس بودن قطعات یدکی مورد نیاز همواره مورد تاکید شرکت نامیکو در ارائه محصولات اکسی توربو می باشد.

 

برای مشاهده اطلاعات بیشتر و لیست کامل محصولات به سایت زیر مراجعه نمایید :

www.Oxyturbo.ir