گروه کارخانجات توليدی جک TORIN

 

بزرگترين کارخانه توليد جک در جهان

 

گروه کارخانجات تولیدی جک TORIN چین در سال 1954 تاسیس گردید. تخصص این گروه در طراحی، تولید و فروش تمامی انواع جک های هیدرولیک است و بیش از 50 سال در زمینه ی تولید جک تجربه دارد. ظرفیت تولید ، بیش از 8 میلیون قطعه در سال است.

 

این کمپانی، بزرگ ترین تولید کننده ی جک در دنیاست و در زمینه ی تولید جک های DIY در دنیا بهترین است و این محصولات در بیش از 180 کشور در سرتا سر دنیا به فروش می رسد.

 

محصولات شامل جک های DIY ، تجهیزات کارگاهی(تعمیرگاهی) تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه و جک های OEM مخصوص وسایل نقلیه هستند. جک های DIY شامل BOTTLE JACKS (جک های کپسول دار)، FLOOR JACK (جک های سوسماری یا زمینی)، تجهیزات سیار در 15 دسته و بیش از 400 مدل مختلف می باشد.

 

تجهیزات تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه شامل بالابرهای اتومبیل، دستگاه تعویض لاستیک، دستگاه بالانس چرخ و سایر جک های حرفه ای می باشد.
شرکت جک TORIN شرکای تجاری بسيار معتبری مانند شرکت هاي فورد، جی ام، دايملر کرايسلر و رنو دارد.
برند TORIN عنوان هاي "بهترين برند چيني" و "برند مشهور چيني" را کسب کرده و همچنين توسط موسسه ي بازرگاني چين عنوان برترين برند صادر کننده ي چين را در زمينه ي توليد و توسعه را کسب کرده است.
محصولات TORIN با استانداردهاي GS,CE,ASME, BS,DIN,AS و ساير استانداردهاي فني منطبقند و از اين لحاظ رتبه ي اول را در جهان دارند.

 

شرکت جک TORIN يکي از شرکت هاي اصلي در زمينه ي تهيه ي طرح اوليه و اصلاح و تجديد نظر در هر سه استاندارد صنعتي جک ها يعني "استاندارد جک هاي هيدروليک"، "استاندارد جک هاي تعميرگاهي" و "استاندارد جک هاي پيچي" مي باشد.
شايان ذکر است که اين گروه گواهي کنترل کيفيت ISO 9001 و ISO/TS16949 و گواهي کنترل محيطيISO1401 را دريافت نموده است.

 

شرکت TORIN JACKS INC در لس آنجلس آمريکا فعاليت مي کند که داراي پيشرفته ترين روش هاي طراحي محصول و ابزارهاي توسعه يافته است. و ارائه محصولات اين کارخانه با استانداردهای معتبر جهانی و علامت تجاری به بازارهای آمريکا و اروپا می باشد. شرکت ناميکو با هدف ارائه و توزيع محصولات با کيفيت بالا و شايسته بازار ايران ، از سال 1998 ميلادی اقدام به واردات محصولات اين کارخانه با علائم ثبت شده (به شماره ثبت علائم : 177905 – 177174 – 138334 ) با همان کيفيت صادراتی به آمريکا و اروپا نموده است و هم اکنون با گذشت 15 سال از توزيع انواع جک و لوازم مربوط به تعمير و نگهداری خودرو، دارای کاملترين شبکه توزيع در ايران می باشد.